Спортивна сторінка

EUROPEAN SCHOOL SPORT DAY.

30 вересня 2022 року учні КЗ "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР взяли участь у Європейському дні шкільного спорту / EUROPEAN SCHOOL SPORT DAY. Діти виконували фізкультурно-оздоровчі вправи протягом 60-120 хвилин та записували фрагменти на відео. Ось, що в нас вийшло!

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 10 класу КЗ" Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР Комарову Аміну, посівшу ІІІ місце в нелегкій боротьбі обласної учнівської олімпіади з предмету "Фізична культура". Нехай цей конкурс стане ще одним доказом твоїх талантів і здібностей, Аміно, нехай у твоєму житті тебе чекає ще багато таких участей і перемог!

Всесвітній день здоров'я

Щороку 7 квітня люди в усьому світі відзначають День здоров'я. Головна мета – звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань. Учні КЗ "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів " ЗОР долучилися до флешмобу  «Здоровим бути модно!», адже бути здоровою людиною - це означає бути щасливою людиною. Протягом дня у школі проходили спортивні змагання, естафети, спортивні конкурси для учнів 1-4 класів.  Здоров’я – це не лише спорт, а й правильне харчування, позитивні емоції, життєва енергія, натхнення та задоволення від насиченого подіями життя. Не забувайте про це, посміхайтесь та будьте здоровими!

Всесвітній  день руху

10 травня 2023 року учні Комунального закладу "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради долучилися до наймасштабнішої онлайн - руханки, присвяченій Всесвітньому дню руху заради здоров'я, та долучилися до встановлення національного рекорду з Національний Реєстр Рекордів України.

#рекорд_KBF

MOVE Week 2023

Учні 1-3 класів комунального закладу "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради взяли участь у тижневому заході MOVE Week 2023, організованому Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Комітетом з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України за підтримки ГО UkraineActive та польських партнерів, зокрема Фонду V4Sport та Krokiet & Lama Academy для закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

MOVE Тиждень - це щорічна глобальна подія, метою якої є популяризація переваг регулярної фізичної активності. Протягом тижня по всій Європі відбулися спортивні заходи, головною метою яких є популяризація різних форм руху та здорового способу життя.

План тижня складався з 5 коротких відео для фізхвилинок або ранкової зарядки. Використовуючи їх, ми проводили активні перерви кожного дня протягом MOVE Week 2023.

Розважайтеся!

Учні 3 та 4 класів провели спортивний забіг #ШахрайГудбай – це освітньо-спортивне змагання, під час якого учасники вчаться уникати платіжного шахрайства. Командне спортивне змагання складається з низки завдань із платіжної безпеки, що виконуються різними членами команди по черзі. Діти із задоволенням та користю провели цей час! @talan.nbu, @NationalBankOfUkraine

BEACTIVE DAY

22-23 вересня 2023 року в Україні святкується #BEACTIVE DAY. Під девізом «Будь активним! / #BEACTIVE».

Комунальний заклад «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради долучився до Європейського марафону фізкультурно-оздоровчих подій #BEACTIVE, який відбувається на підтримку Європейського тижня спорту. Організатором марафону є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО UkraineActive за підтримки українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я». У нашому освітньому закладі пройшли активності, як в офлайн так і в онлайн режимі. Педагоги взяли участь у танцювальній руханці, а учні та учениці позаймалися зі своїми бабусями та дідусями фізичними вправами, здійснили прогулянки, покаталися на велосипеді, виконали гімнастичні вправи.

"ДИТЯЧА ЛЕГКА АТЛЕТИКА"

Вітаємо учнів  комунального закладу  "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради Комарову Аміну 11кл., Демиденко Кіру 4 кл., Басанька Максима 6 кл., які разом зі своїм керівником Верещак Світланою Валеріївною

посіли ІІпризове місце в обласному етапі Всесвітнього проекту "ДИТЯЧА ЛЕГКА АТЛЕТИКА".

Щиро зичимо перемог у майбутньому!

Родинні спортивні змагання

З метою залучити батьків та дітей до занять фізичною культурою та спортом, пропагувати здоровий спосіб життя, розвивати спортивний дух сім`ї, виховувати почуття взаємодопомоги та дружби, а також, щоб хоч на деякий час відірвати дітей від гаджетів у 7 класі КЗ «Матвіївська ЗОСШ – інтернат І-ІІІ ступенів» ЗОР було проведено родинні спортивні змагання. Адже, формування свідомої потреби до занять фізичною культурою в колі сім’ї  - це важливе завдання кожного вихователя та вчителя. Дякуємо за допомогу у проведенні заходу вчителю фізичної культури Верещак С.В. та медичному працівнику Кононенко Н.Г.