Публічна інформація

2022/2023 н.р.

Про організацію освітнього процесу

Наказ "Про форму здобуття загальної середньої освіти та форму організації освітнього процесу з 27.02.2023 року"

Наказ "Про організацію та проведення Шевченківських днів"

Наказ "Про дотримання правил бзпеки під час освітнього процесу в школі-інтернаті 2022/2023 навчального року"

Наказ "Про організоване закінчення 2022/2023 навчального року"

Наказ "Про проведення радіодиктанту"

Наказ "Про розміщення інформаційно - роз'яснювальних матеріалів на веб-сайті школи - інтернату"

Наказ "Про розробку проєкту Освітньої програми закладу на 2023/2024 навчальний рік"

Наказ "Про створення робочої групи для розробки річного плану роботи на 2023/2024 навчальний рік"

Про звернення громадян

Наказ "Про заходи щодо виконання Закону україни "Про звернення громадян"

Про результати конкурсного відбору  підручників

Протокол педагогічної ради № 9

Протокол педагогічної ради №6

Протокол педагогічної ради №7

Про енергозбереження

Наказ "Про відповідальну особу ведення з моніторингу споживання води  та енергоносіїв"

Наказ "Про забезпечення функціонування систем енергетичного менеджменту у закладі освіти"

План заходів з енергозбереження на 2023 рік