Медичне відділення

План роботи мед.блок.docx

КИСНЕВИЙ КОКТЕЙЛЬ

У КЗ «Матвіївська ЗОСШ-інтернат І-ІІІ ступенів» ЗОР щорічно в осінньо-весняний період проводиться синглетно-киснева терапія.

Завдяки сучасним технологіям можна компенсувати нестачу кисню, навіть якщо людина живе у великому місті. Для цього добре підійде курс кисневих коктейлів.

Що таке КИСНЕВІ КОКТЕЙЛІ та НАВІЩО вони потрібні?

Кисневі коктейлі вперше з`явилися у 60-х роках ХХ ст. завдяки академіку

М. Сиротиніну. Тоді від досліджував, яким чином кисень може засвоюватися людиною через шлунок. Спершу напої використовували тільки в закритих установах. Нині кисневий коктейль зможе дістати будь-хто та самостійно приготувати в домашніх умовах.

КОРИСТЬ кисневого коктейлю:

- сприяє роботі серцево-судинної системи;

- виводить токсини;

- сприятливо впливає на печінку і поліпшує обмін речовин;

- нормалізує роботу кишківника;

- підвищує імунітет;

- допомагає при безсонні, хронічній втомі;

- спалює зайві жири;

- допомагає уникнути кисневого голодування;

- знижує ризик утворення тромбів.

Як ПРАВИЛЬНО ВЖИВАТИ кисневі коктейлі?

Лікар зазвичай рекомендує 1-2 напої на день протягом 2-х тижнів.

В яких випадках РЕКОМЕНДУЮТЬ?

Кисневий коктейль – корисний засіб для збереження та зміцнення здоров'я. Рекомендований для регулярного вживання при певних недугах:

- гастрит;

- гіпертонія і гіпотонія;

- гепатит, цироз печінки, холецистит;

- цукровий діабет;

- захворювання органів дихання;

- ревматизм, артрит;

- хронічна втома

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ'Я!

«За здоровий спосіб життя»

Здоров’я є основною цінністю людини, необхідною умовою її активної життєдіяльності. Шкідливі звички перешкоджають людині розвиватися як фізично, так і морально. Їх наслідки – жахливі, оскільки порушується робота усіх органів і систем організму. Боротися зі шкідливими звичками – непросте завдання, тому краще запобігати їх появі.

З цією метою в рамках тижня «За здоровий спосіб життя» для учнів

КЗ «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа – інтернат І-ІІІ ступенів» ЗОР  відбулися зустрічі зі шкільними медичними працівниками на теми: «Особиста гігієна – запорука здоров’я», «Догляд за зубами. Навіщо чистити зуби?», «Чисті руки- запорука здоров’я. Бактерії, віруси, хвороби», «СНІД. ВІЛ-інфекція, їх профілактика».

Діти багато дізналися про добрі та злі мікроби і про те, як чинити так, щоб менше хворіти. Медсестри розповіли учням про предмети гігієни, розпорядок дня, загартовування організму, будову тіла та призначення його основних органів тощо.